دکتر مرتضی نخعی امرودی متولد سال ١٣۵١، مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال ١٣٧۶ از دانشگاه علوم پزشکی تهران و سپس مدرک بورد تخصصی ارتوپدی را در سال ١٣٨٢ از دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب کرده است.

  از سال ١٣٨۴ تا ١٣٨۵ دوره تکمیلی جراحی شانه را در دانشگاه علوم پزشکی ایران، و سپس دوره تکمیلی دیگری را در جراحی و آرتروسکوپی شانه و آرنج  در کشور انگلستان (بیمارستان دانشگاهی رویال لیورپول) طی کرده و در حال حاضر به عنوان استادیار جراحی ارتوپدی در دانشگاه علوم پزشکی ایران - دپارتمان جراحی شانه - در شهر تهران مشغول فعالیت آموزشی و درمانی می‌باشد.

 

  آدرس مطب: خیابان شریعتی، نرسیده به دو راهی قلهک، 100 متر پایین تر از بیمارستان ایرانمهر، ابتدای کوچه صادقیان(وحید سابق)، پلاک 10، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 1، واحد 1

زمان ویزیت: روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 14:30 به بعد است. برای گرفتن وقت ویزیت همان روزهای شنبه و جهارشنبه از ساعت 12 ظهر به بعد تماس گرفته شود.

 

 

 

مطب حدود 500 متر بالاتراز ایستگاه متروی شریعتی (خط 1 مترو) است.

پارکینگ طبقاتی نگین ظفر، داخل خیابان شریعتی، روبروی خیابان ظفر(شهید دستگردی) و کمی پایین تر از کوچه صادقیان بوده و تا ساعت 10 شب باز است. برای پارک اتوموبیل خود می توانید از این پارکینگ استفاده نمایید.

 

  تلفن5000 88 22  

  

 بیمارستان‌ خصوصی طرف قرارداد: بیمارستان ایرانمهر، خیابان شریعتی، دو راهی قلهک  تلفن:  22009071   

توجه

در این وبلاگ مطالب آموزشی در باره بیماریهای شایع شانه و آرنج گذاشته شده است. عنوان این مطالب در سمت چپ همین صفحه در قسمت "صفحات اختصاصی" مشاهده می شود. برای باز کردن هر کدام از صفحات روی عنوان آن کلیک کنید.
خواهشمند است قبل از مطالعه آنها به نکات زیر توجه فرمایید:

 1)  مطالب آموزشی موجود در این وبلاگ، فقط برای آگاهی بیشتر بیماران است و هرگز نمی‌تواند جایگزین معاینه و بررسی توسط پزشک گردد؛ چرا که بیماریهای مختلف ممکن است علائم شبیه به هم داشته باشند وگاهی عدم توجه به این موضوع می‌تواند درمان یک بیماری مهم را به تأخیر بیندازد.

2) استفاده از مطالب این وبلاگ در صورتی که هیچگونه تغییری در آن داده نشود و منبع آن (نویسنده و آدرس وبلاگ) ذکر گردد، بلامانع است.