دکتر مرتضی نخعی امرودی متولد سال ١٣۵١، مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال ١٣٧۶ از دانشگاه علوم پزشکی تهران و سپس مدرک بورد تخصصی ارتوپدی را در سال ١٣٨٢ از دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب کرده است.

  از سال ١٣٨۴ تا ١٣٨۵ دوره تکمیلی جراحی شانه را در دانشگاه علوم پزشکی ایران، و سپس دوره تکمیلی دیگری را در جراحی و آرتروسکوپی شانه و آرنج  در کشور انگلستان (بیمارستان دانشگاهی رویال لیورپول) طی کرده و در حال حاضر به عنوان دانشیار جراحی ارتوپدی در دانشگاه علوم پزشکی ایران - دپارتمان جراحی شانه - در شهر تهران مشغول فعالیت آموزشی و درمانی می‌باشد. ایشان سابقه دو سال کار با مدرک پزشکی عمومی و سپس دو سال هم با مدرک جراحی و تخصص ارتوپدی دارند و از سال 1385 تاکنون (به مدت ۱۱ سال) به عنوان جراح شانه وآرنج، هم در بخش دانشگاهی و هم در بخش خصوصی فعال هستند. 

  آدرس مطب : خیابان شریعتی، پایین تر از دو راهی قلهک، روبروی خیابان ظفر (وحید دستگردی)، بالاتر از برج و پارکینگ نگین ظفر، کوچه صادقیان (وحید سابق)، ساختمان پزشکان پارس، طبقه اول، واحد اول

تلفن: 22885000

مطب حدود 500 متر بالاتر از ایستگاه متروی شریعتی است. برای پارک اتوموبیل خود می توانید از پارکینگ نگین ظفر استفاده کنید.

 

 بیمارستان‌خصوصی طرف قرارداد بیمارستان ایرانمهر، خیابان شریعتی، دو راهی قلهک  تلفن:  22009071 

توجه

در این وبلاگ مطالب آموزشی در باره بیماریهای شایع شانه و آرنج گذاشته شده است. عنوان این مطالب در سمت چپ همین صفحه در قسمت "صفحات اختصاصی" و یا بالای صفحه در قسمت کومبو باکس سمت چپ در "صفحات وبلاگ" مشاهده می شود. برای باز کردن هر کدام از صفحات روی عنوان آن کلیک کنید.
خواهشمند است قبل از مطالعه آنها به نکات زیر توجه فرمایید:

 1)  مطالب آموزشی موجود در این وبلاگ، فقط برای آگاهی بیشتر بیماران است و هرگز نمی‌تواند جایگزین معاینه و بررسی توسط پزشک گردد؛ چرا که بیماریهای مختلف ممکن است علائم شبیه به هم داشته باشند وگاهی عدم توجه به این موضوع می‌تواند درمان یک بیماری مهم را به تأخیر بیندازد.

2) استفاده از مطالب این وبلاگ در صورتی که هیچگونه تغییری در آن داده نشود و منبع آن (نویسنده و آدرس وبلاگ) ذکر گردد، بلامانع است.