دکتر مرتضی نخعی امرودی متولد سال ١٣۵١، مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال ١٣٧۶ از دانشگاه علوم پزشکی تهران و سپس مدرک بورد تخصصی ارتوپدی را در سال ١٣٨٢ از دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب کرده است.

  از سال ١٣٨۴ تا ١٣٨۵ دوره تکمیلی جراحی شانه را در بیمارستان شفا یحیائیان تهران وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران، و سپس دوره تکمیلی دیگری را در جراحی و آرتروسکوپی شانه و آرنج  در کشور انگلستان (بیمارستان دانشگاهی رویال لیورپول) طی کرده و در حال حاضر به عنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی ایران در دپارتمان جراحی شانۀ بیمارستان ارتوپدی شفا یحیائیان تهران مشغول فعالیت آموزشی و درمانی می‌باشد. درمانگاه تخصصی جراحی شانه ایشان، در بیمارستان مذکور، روزهای شنبه از ساعت ٨ صبح تا ١٢ ظهراست.

 

  آدرس مطب : خیابان شریعتی، دو راهی قلهک، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ١٧، ساختمان پزشکان مهر آفرین، طبقه ٢واحد ۶

مطب در حد فاصل بین ایستگاههای متروی شریعتی و قلهک (خط 1 مترو) واقع شده و فاصله آن از هر کدام از ایستگاههای مذکور حدود 600 تا 700 متر است.

  تلفن: ١ - ۶٠ ٢٢٩ ٢٢٩  

   بیمارستان‌های خصوصی طرف قرارداد: ١) ایرانمهر، خیابان شریعتی، دو راهی قلهک  تلفن:  22009071  ٢)  البرز، خیابان وصال شیرازی  تلفن: 4 - 66467563 و 3)  محب، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک  تلفن: 9 - 88644630

توجه

در این وبلاگ مطالب آموزشی در باره بیماریهای شایع شانه و آرنج گذاشته شده است. عنوان این مطالب در سمت چپ همین صفحه در قسمت "صفحات اختصاصی" مشاهده می شود. برای باز کردن هر کدام از صفحات روی عنوان آن کلیک کنید.
خواهشمند است قبل از مطالعه آنها به نکات زیر توجه فرمایید:

 1)  مطالب آموزشی موجود در این وبلاگ، فقط برای آگاهی بیشتر بیماران است و هرگز نمی‌تواند جایگزین معاینه و بررسی توسط پزشک گردد؛ چرا که بیماریهای مختلف ممکن است علائم شبیه به هم داشته باشند وگاهی عدم توجه به این موضوع می‌تواند درمان یک بیماری مهم را به تأخیر بیندازد.

2) استفاده از مطالب این وبلاگ در صورتی که هیچگونه تغییری در آن داده نشود و منبع آن (نویسنده و آدرس وبلاگ) ذکر گردد، بلامانع است.